KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034416
nr 1603 4416
Oidentifierad konstnär. Signerad, Daterad 1914, stilleben. Olja på duk, 58x78 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:18:10
350 kr